REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Stabilny niebieski – Kolor Roku 2019 Behr

Zdaniem ekspertów firmy Behr rok 2019 należał będzie do niebieskiego. A konkretnie do Blueprint – stonowanego, uniwersalnego odcienia, który tworzy przestrzeń, w której możemy zbudować życie po swojemu.

Kolor Roku 2019 Behr

Fot. arch. Behr

Blueprint S470-5 to spokojny, przystępny i łatwy do wykorzystania w wystroju wnętrz odcień niebieskiego. Zdaniem ekspertki firmy Behr, Eriki Woelfel, to bardzo uniwersalny kolor, ponieważ jest cieplejszy od dżinsowego błękitu, a zarazem delikatniejszy niż marynarski niebieski. To „wyrafinowany odcień niebieskiego, w którym głębia i jasność są doskonale wyważone”.

Inspiracją dla specjalistów Behr była moda, ale również kolor szkiców architektonicznych. Blueprint to odpowiedź na naszą potrzebę pozytywnej energii, stabilności i pewności siebie, zarówno w naszym domu, jak i w świecie zewnętrznym. To odcień, który wytrzyma próbę czasu.

Kolor Roku 2019 Behr

Fot. arch. Behr

Jak można wykorzystać Kolor Roku 2019 Behr? Zdaniem Woelfel dzięki jego wszechstronności możliwości jest bardzo dużo. Sprawdzi się zarówno w łazience, jak i w sypialni, kuchni czy pokoju dziennym. Propozycja dla mniej odważnych to małe projekty. Spróbuj pomalować nim na przykład stolik kawowy albo regał na książki. I sprawdź, czy czujesz się przy nim na tyle dobrze, by powierzyć mu swoje ściany!

Źródło: Behr

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA