a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjnedo ścian i elewacjiStabilny niebieski – Kolor Roku 2019 Behr

Stabilny niebieski – Kolor Roku 2019 Behr

Zdaniem ekspertów firmy Behr rok 2019 należał będzie do niebieskiego. A konkretnie do Blueprint – stonowanego, uniwersalnego odcienia, który tworzy przestrzeń, w której możemy zbudować życie po swojemu.

Kolor Roku 2019 Behr

Fot. arch. Behr

Blueprint S470-5 to spokojny, przystępny i łatwy do wykorzystania w wystroju wnętrz odcień niebieskiego. Zdaniem ekspertki firmy Behr, Eriki Woelfel, to bardzo uniwersalny kolor, ponieważ jest cieplejszy od dżinsowego błękitu, a zarazem delikatniejszy niż marynarski niebieski. To „wyrafinowany odcień niebieskiego, w którym głębia i jasność są doskonale wyważone”.

Inspiracją dla specjalistów Behr była moda, ale również kolor szkiców architektonicznych. Blueprint to odpowiedź na naszą potrzebę pozytywnej energii, stabilności i pewności siebie, zarówno w naszym domu, jak i w świecie zewnętrznym. To odcień, który wytrzyma próbę czasu.

Kolor Roku 2019 Behr

Fot. arch. Behr

Jak można wykorzystać Kolor Roku 2019 Behr? Zdaniem Woelfel dzięki jego wszechstronności możliwości jest bardzo dużo. Sprawdzi się zarówno w łazience, jak i w sypialni, kuchni czy pokoju dziennym. Propozycja dla mniej odważnych to małe projekty. Spróbuj pomalować nim na przykład stolik kawowy albo regał na książki. I sprawdź, czy czujesz się przy nim na tyle dobrze, by powierzyć mu swoje ściany!

Źródło: Behr