REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Trwa Forum NTM w Starachowicach

W Starachowicach trwa właśnie Forum Nowoczesnych Technologii Malowania. Wydarzenie organizowane jest przez firmę Eco-Line.

Forum NTM Eco-Line

Fot. arch. Eco-Line

Odbywające się w Hotelu Europa w Starachowicach Forum NTM to okazja, by zdobyć wiedzę na temat najnowszych technologii malowania proszkowego i antykorozji. Na ich temat wypowiadają się eksperci z kraju i zza granicy, w tym naukowcy z renomowanych instytucji badawczych oraz doświadczeni technolodzy.

Uczestnicy Forum mają też możliwość zaprezentować swoją firmę w Strefie Prezentacji oraz nawiązać nowe kontakty biznesowe, m.in. w Specjalnej Strefie Spotkań. Dwudniowe wydarzenie rozpoczęło się wczoraj.

Forum NTM Eco-Line

Fot. arch. Eco-Line

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 2
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA