REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Spies Hecker i Mercedes świętują zwycięstwo

Zespół Mercedes AMG Petronas Formula One, którego oficjalnym dostawcą jest Spies Hecker, zwyciężył w tegorocznych Mistrzostwach Świata Konstruktorów Formuły 1. Udało mu się to po raz pierwszy w historii.

Spies Hecker Mercedes

Mercedes-Benz F1 W05 Hybrid z systemem lakierów Permahyd Hi-TEC. Fot. arch. Spies Hecker

Zwycięstwo oczywiście nie byłoby możliwe bez całego szeregu zaufanych dostawców, którzy służyli zespołowi Mercedesa swoimi produktami i profesjonalnym doradztwem zarówno przed, jak i w trakcie trwania wyścigu. Jednym z nich była marka Spies Hecker, która dostarczyła lakiery do pokrycia wyścigowego modelu Mercedes-Benz F1 W05 Hybrid.

Dzięki produktom Spies Hecker samochód posiadał efektowne srebrne wykończenie z odcieniem turkusowym. Jak jednak wiadomo, w przypadku wyścigów nie wygląd jest najważniejszy, a wytrzymałość oraz niewielka waga lakieru, ułatwiająca ruch pojazdu. Również pod tym względem system Permahyd Hi-TEC sprawdza się świetnie. Nic więc dziwnego, że ekipa Mercedesa wybrała lakiery Spies Hecker już drugi rok z rzędu.

W zawodach Formuły 1 zespół Mercedesa wystartował po raz pierwszy w roku 1954. Rok później, po tragedii w wyścigu 24h Le Mans, drużyna wycofała się jednak zupełnie z wyścigów. Reaktywacja miała miejsce dopiero cztery lata temu i Mercedes szybko zaczął odnosić sukcesy. W ubiegłym roku w Formule 1 zajął 2. miejsce, w tym natomiast sięgnął po upragnione zwycięstwo. Przyłączamy się do gratulacji Spies Hecker i życzymy dalszych sukcesów!

Źródło: Spies Hecker

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 2
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA