REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Tikkurila sadzi drzewa

W sobotę 22 listopada Tikkurila zorganizowała zbiorową akcję sadzenia drzew w szkółce leśnej na terenie Nadleśnictwa Dębica. Mimo niepewnej pogody do inicjatywy przyłączyło się prawie sto osób!

Tikkurila

Fot. Tikkurila

Akcja zatytułowana „Bądź odpowiedzialny w naturze – posadź drzewo z Tikkurila!” cieszyła się wielkim powodzeniem. Wzięli w niej udział głównie pracownicy firmy Tikkurila i ich rodziny oraz uczniowie Zespołu Szkół Nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Dębicy. Najmłodsza uczestniczka skończyła dopiero dwa miesiące!

Zadaniem zgromadzonych było, jak sama nazwa wskazuje, sadzenie drzew. Ochotnicy podjęli się swego zadania z zapałem, dzięki czemu już po trzech godzinach w lesie zostało zasadzonych pięć tysięcy młodych jodeł. Zwieńczeniem akcji było spotkanie przy ognisku i ciepły posiłek dla każdego uczestnika.

Ta piękna akcja Tikkurili miała pokazać, że każdy z nas, w bardzo prosty i przyjemny sposób, może zadbać o nasze najbliższe otoczenie i uczynić je zdrowszym i przyjaznym dla ludzi. Oby więcej takich inicjatyw!

Źródło: Tikkurila

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 2
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA