REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Śnieżka zbiera wyróżnienia

Silną pozycję Śnieżki na polskim rynku potwierdziły ostatnio dwa ważne wyróżnienia. Firma znalazła się na Liście 2000 dziennika Rzeczpospolita oraz w rankingu Perły Polskiej Gospodarki.

Śnieżka zbiera wyróżnieniaLista 2000 Rzeczpospolitej to coroczne zestawienie największych przedsiębiorstw działających na polskim rynku. W tym roku Śnieżka zajęła w nim 544. miejsce.

Perły Polskiej Gospodarki to z kolei ranking przygotowywany przez specjalistów z Instytutu Nauk Ekonomicznych PAN, organizowany przez czasopismo Polish Market. Śnieżce przypadło wyróżnienie w kategorii Perły Duże. Przedstawiciele firmy odebrali statuetkę 3 grudnia podczas uroczystej gali na Zamku Królewskim w Warszawie.

Obecność Śnieżki w tak prestiżowych zestawieniach potwierdza jej silną pozycję na rodzimym rynku. To także dowód, że firma nieustannie się rozwija – przy sporządzaniu rankingów brano pod uwagę nie tylko wielkość przedsiębiorstwa, ale i jego efektywność i dynamikę.

Źródło: Śnieżka

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA