REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Śnieżka – wysoka dywidenda za rok 2014

W trakcie Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy FFiL Śnieżka SA ustalono wysokość dywidendy. Zarząd zdecydował się przeznaczyć na ten cel 39,12 mln złotych, co daje...

Śnieżka

Fot. money.pl

…3,10 zł na jedną akcję. Jest to wartość dużo wyższa od wcześniejszych propozycji. O tym, że w ostatnim czasie spółka doskonale sobie radzi, świadczy rosnący kurs akcji (fot.).

Do dywidendy uprawnione będą osoby, które będą akcjonariuszami Śnieżki na dzień 19 czerwca 2015 (dzień dywidendy). Data wypłaty to 3 lipca 2015.

W trakcie zgromadzenia ustalono również skład zarządu na kolejną kadencję. Prezesem firmy pozostaje Piotr Mikrut, który piastuje to stanowisko od roku 2004. Funkcję Dyrektora ds. Ekonomicznych w najbliższej kadencji pełnić będzie Witold Waśko, natomiast Dyrektora ds. Handlowych – Joanna Wróbel-Lipa.

Źródło: Śnieżka

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA