a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjneŚnieżka Winter Cup 2015

Śnieżka Winter Cup 2015

W dniach 28-29 listopada w Dębicy odbyło się wielkie święto futbolu w dziecięcym wydaniu. II edycja tego „piłkarskiego festiwalu”, którego gospodarzem i współorganizatorem była Szkółka Piłkarska Igloopolu, odbyła się dzięki wsparciu głównego sponsora turnieju – Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka SA.

Śnieżka Winter Cup

Fot. arch. Śnieżka

W dwudniowych zmaganiach młodych adeptów piłki nożnej brało udział blisko 220 piłkarzy z 20 drużyn. Sam turniej jest szansą pokazania się młodych piłkarzy, którzy nie występują jeszcze w rozgrywkach ligowych. Wszystkie drużyny z ogromną wolą walki i zaangażowaniem podeszły do rywalizacji. Dla jednych sukcesem był już sam udział w tej prestiżowej imprezie i możliwość rywalizacji ze znanymi klubami, innym z kolei radość sprawiały strzelane bramki i wygrane mecze.

Nikt nie wyjechał z Dębicy z pustymi rękami, ponieważ każdy uczestnik Śnieżka Winter Cup otrzymał pamiątkowy medal i zabrał ze sobą piękne wspomnienia, które są bezcenne. Pełne listy uczestników wraz z miejscami jakie zdobyli w turnieju znaleźć można na stronie Śnieżki.

Źródło: Śnieżka