REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Śnieżka odmalowała Oddział Dziecięcy w Morągu

21 lipca nastąpiło otwarcie odmalowanego przez Śnieżkę Oddziału Dziecięcego Szpitala Miejskiego w Morągu. To już dziewiętnasta placówka odremontowana w ramach akcji „Dziecięcy świat w kolorach”.

Śnieżka

Fot. arch. Śnieżka

Dzięki akcji Śnieżki na ścianach oddziału w Morągu pojawiły się bajkowe motywy leśne, które uspokajają, bawią i uczą równocześnie. Projekt wykonały i zrealizowały dwie morążanki – artystki Agnieszka Juchniewicz i Sylwia Chudek.

Na otwarciu obecni byli mali pacjenci oddziału wraz z rodzinami, przedstawiciele szpitala i władz samorządowych oraz dziennikarze. Specjalne nagrania wideo z pozdrowieniami dla dzieci przesłali Krzysztof Hołowczyc i Iwona Pavlović.

Fot. arch. Śnieżka

Źródło: Śnieżka

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 3
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA