REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Śnieżka na Świątecznych Targach Designu

Wszystkich miłośników designu zapraszamy w najbliższy weekend do Warszawy, na Targi Designu w Domu Braci Jabłkowskich przy ulicy Brackiej. Wśród wystawców znajdzie się również firma Śnieżka.

ŚnieżkaTargi Designu, których organizatorem jest platforma MyBaze.pl oraz organizacja Kreatywność i Pasja, to gratka dla miłośników wszelkiego rodzaju designu – od ubrań i akcesoriów poprzez elementy do dekoracji wnętrz aż po meble. W tym gorącym przedświątecznym okresie na Targach nie może oczywiście zabraknąć ozdób świątecznych. Będą one także przedmiotem akcji charytatywnej – w ramach Pracowni Gwiazd 13 grudnia znani artyści własnoręcznie wykonają oryginalne dekoracje, które zostaną później zlicytowane. Dochód ze sprzedaży przekazany zostanie Fundacji Ewy Błaszczyk Akogo?

Targi to również okazja do skorzystania z porad fachowców i blogerów wnętrzarskich zaproszonych na imprezę. Na Targach zaprezentuje się ponad 200 wystawców, którzy chętnie opowiedzą o swoich produktach i doradzą, jak je najlepiej wykorzystać. Wśród nich będzie również Śnieżka. W trakcie wydarzenia będzie można porozmawiać z przedstawicielami firmy, poradzić się w kwestii doboru koloru czy rodzaju farby i zadać wszelkie pytania nurtujące nas w związku z malowaniem wnętrz. Zapraszamy!

Targi Designu
13 – 14 XII 2014
Dom Braci Jabłonowskich
ul. Bracka 25, Warszawa

Źródło: Śnieżka

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Komentarze (1)

  1. byłam na tych targach w domu braci Jabłkowskich i faktycznie to, co blogerzy zrobili używając farb śnieżki jest naprawdę imponujące, a jednocześnie inspirujące. Ten pawilon zdecydowanie wyróżniał się kreatywnością :-)

    lena
    29 grudzień 2014 at 19:38
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA