REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Śnieżka maluje w Golubiu-Dobrzyniu

W ramach kolejnej akcji z serii „Dziecięcy świat w kolorach” na przekór zbliżającej się zimie na ścianach Oddziału Dziecięcego Szpitala Powiatowego w Golubiu-Dobrzyniu zagościły barwne motywy rodem z tropikalnej wyspy.

ŚnieżkaJuż od dziewięciu lat Śnieżka rozwesela małych pacjentów polskich szpitali, fundując oddziałom dziecięcym kolorową metamorfozę. Szpital w Golubiu-Dobrzyniu jest dwudziestą pierwszą placówką, w której dzięki inicjatywie „Dziecięcy świat w kolorach” pojawiły się barwne malowidła.

Efekt prac malarskich został oficjalnie zaprezentowany 17 grudnia. Na ścianach oddziału zagościły kolorowe papugi i inne zwierzątka, bujne egzotyczne kwiaty i piaszczyste plaże. Na przekór szarudze za oknem w szpitalu zapanował tropikalny klimat.

W trakcie uroczystej prezentacji odświeżonego oddziału o dobre samopoczucie najmłodszych zadbał zaproszony animator. Specjalne życzenia przesłała także pochodząca z Golubia-Dobrzynia prezenterka telewizyjna, Marzena Słupkowska.

Źródło: Śnieżka, fotografie: Śnieżka

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA