a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjneŚnieżka Czad Festiwal po raz drugi!

Śnieżka Czad Festiwal po raz drugi!

Śnieżka po raz kolejny muzycznie umili koniec wakacji. Na 29 i 30 sierpnia zaplanowano kolejną edycję Śnieżka Czad Festiwal, w której udział wezmą takie gwiazdy jak Dżem, IRA, Coma, Luxtorpeda, Happysad, Strachy na Lachy, a także gość specjalny – szwedzka grupa Sabaton.

Fot. arch. Śnieżka Czad FestiwalPrzed zaproszeniem artystów na tegoroczną, drugą już edycję Śnieżka Czad Festiwal organizatorzy wzięli pod uwagę sugestie uczestników zeszłorocznego koncertu. Ostatecznie doskonałą zabawę w ciągu dwóch festiwalowych dni zapewnią takie zespoły jak Dżem, IRA, Coma, Luxtorpeda, Happysad, Strachy na Lachy, Grubson, Mesajah, Gooral, Bob One & Bas Tajpan, Jamal oraz goście zagraniczni – Sabaton i Jaya The Cat.

Festiwal odbędzie się w tym samym miejscu, co w roku ubiegłym – na terenie Ośrodka Przygotowań Piłkarskich im. Kazimierza Górskiego w Straszęcinie koło Dębicy. Tym razem jednak na uczestników czeka festiwalowe miasteczko i pole namiotowe.

Kolejna nowość to współpraca z fundacją DKSM działającą na rzecz osób z nowotworem krwi. W trakcie festiwalu każdy uczestnik będzie mógł zarejestrować się jako potencjalny dawca komórek macierzystych, zwiększając czyjąś szansę na wyzdrowienie.

Zainteresowanie imprezą już teraz jest ogromne i prawdopodobnie tegoroczna edycja Śnieżka Czad Festiwal powtórzy zeszłoroczny sukces. Zachęcamy do szybkiego kupna biletów (na stronie ticketpro.pl, w salonach Empik, Avans, Saturn, Media Markt w całej Polsce lub sklepie muzycznym MIRO w Dębicy) oraz do śledzenia najnowszych informacji na temat festiwalu na portalu Facebook i na stronie imprezy.

Śnieżka Czad Festiwal

Fot. arch. Śnieżka

Źródło: Śnieżka