REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Słonecznie żółty zdobywca Ridler Award

Ridler Award to jedna z najbardziej prestiżowych nagród w branży samochodowej. W tym roku zdobył ją słonecznie żółty 1964 Buick Riviera Rivision autorstwa J.F. Launiera z JF Kustoms. Zwycięski samochód nosi na sobie farby BASF z linii R-M.

Zapraszamy do obejrzenia filmiku, który prezentuje zdobywcę nagrody Ridler Award 2014. Niezwykły kolor samochodu to Rivieran Sunset Pearl. Wśród farb i lakierów, które stworzyły efektowne wykończenie auta, znalazła się również farba BASF R-M® Onyx HD.

Źródło: BASF

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA