REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Skąpiec.pl – raport o ociepleniu domu

Zima to czas, w którym o dociepleniach myślimy szczególnie ciepło. Pozwalają nam one bowiem cieszyć się przyjemną temperaturą bez niebotycznych wydatków na ogrzewanie. Nowy raport Skąpca to zestawienie najchętniej wybieranych materiałów dociepleniowych oraz kilka wskazówek, czym się kierować podczas zakupów.

Skąpiec.pl raportRaport portalu Skąpiec.pl na temat ocieplenia domu porównuje ceny materiałów dostępnych na rynku oraz prezentuje najczęściej wybierane przez klientów produkty.

W drugiej jego części eksperci biorą pod lupę poszczególne rodzaje materiałów stosowanych przy docieplaniu, analizują koszty i zdradzają, na co zwrócić uwagę przy wyborze i aplikacji docieplenia. Z raportu dowiedzieć się można również, czym są farby termoizolacyjne i jak sprawdzają się one jeśli chodzi o obniżanie rachunków za ogrzewanie.

Pełny raport pobrać można pod adresem:
Raport specjalny: Ocieplenie domu

Życzymy przyjemnej lektury!

Źródło: Skąpiec.pl

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 5
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA