REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Sika Poland z wizytą w fabryce Belineco

Sika została w tym roku właścicielem Belineco – białoruskiej firmy specjalizującej się w produkcji pian i klejów. Krok ten pozwoli koncernowi rozszerzyć swoją ofertę również w Polsce. Dlatego też w dniach 19-21 listopada pracownicy polskiego oddziału Sika odwiedzili fabrykę Belineco w Brześciu.

Sika Poland Belineco

Fot. arch. Sika

Do tej pory firma Belineco zaopatrywała w piany niskoprężne, wysokoprężne, izolacyjne i klejowe swojej produkcji kraje takie jak Białoruś, Rosja, Kazachstan i Ukraina. Dzięki przejęciu przez Sika wyroby białoruskiego producenta dostaną się także na rynek w Europie Środkowej. Aby się z nimi jak najlepiej zapoznać, pracownicy Sika Poland odwiedzili zakład Belineco.

Trzy dni szkoleń i spotkań

Wizyta potrwała od 19 do 21 listopada. W czasie tych trzech dni przedstawiciele polskiego oddziału Sika zwiedzili fabrykę, wzięli udział w szkoleniu dotyczącym pian poliuretanowych i spotkali się z pracownikami Belineco oraz Sika Białoruś.

Dzięki szkoleniom dowiedzieli się między innymi, jakie są różnice między poszczególnymi rodzajami pian, zbadali ich przyczepność i odporność na działanie czynników zewnętrznych, a także zapoznali się z metodami określenia wydajności pian.

Zakład spełniający standardy

Belineco jest jednym z wiodących producentów klejów, piany montażowej, środków czyszczących i farb w Europie Wschodniej. Jego zakład w Brześciu jest doskonale wyposażony i spełnia obowiązujące na świecie standardy – laboratorium posiada akredytację STB ISO/MEK 17025, zaś system zarządzania jakością jest certyfikowany na zgodność z wymaganiami normy STB ISO 9001.

Źródło: Sika

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA