REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Sika partnerem Charytatywnego Balu PZPB

1 lutego w Sali Balowej Sheraton Grand Warsaw odbyła się czwarta już edycja Wielkiego Charytatywnego Balu Infrastruktury i Budownictwa. Wydarzenie zorganizowane zostało jak zwykle przez Polski Związek Pracodawców Budownictwa, a jednym z jego partnerów była firma Sika.

Sika Charytatywny Bal Infrastruktury i Budownictwa

Fot. arch. Sika

W tegorocznym balu udział wzięło ponad 250 osób. Uczestnicy wsparli małych podopiecznych Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce, biorąc udział w charytatywnej aukcji dzieł sztuki. Uzyskana w tegorocznej aukcji kwota była rekordowa – wyniosła aż 147 500 zł! Pieniądze przekazane zostaną na poprawę infrastruktury i remont dachów w Wiosce Dziecięcej w Kraśniku.

Jako członek Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa, Sika wzięła udział w wydarzeniu. Ale nie tylko – w tym roku była również jednym z Partnerów Głównych. Partnerem Strategicznym balu była firma Palisander, a wśród pozostałych Partnerów Głównych znalazł się Budimex i Toyota Okęcie. Grono Partnerów tworzyli EIB, Erbud, Layher i Wittchen.

Źródło: PZPB, Sika

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA