REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Sherwin-Williams otwiera fabrykę w Polsce

Pod koniec kwietnia oficjalnie otwarty został zakład produkcyjny Sherwin-Williams w Polsce. Zlokalizowana w Poznaniu fabryka specjalizować się będzie w produkcji farb proszkowych.

Sherwin-Williams fabryka Polska

Fot. arch. Sherwin-Williams

Specjalizacją nowego zakładu Sherwin-Williams o powierzchni 3000 m² będzie technologia Powdura Sprint na materiały drewnopochodne oraz Powdura OneCure – innowacyjny proces, który wymaga tylko jednego sieciowania. Obydwie gwarantują wysoką jakość pokrycia, a przy tym są energooszczędne i wysoce efektywne.

Nowa fabryka, w której znajduje się również nowoczesne laboratorium, jest wyposażona w najlepszy sprzęt. Choć jej oficjalne otwarcie odbyło się pod koniec kwietnia, obiekt pracuje już od początku roku. Jak wyjaśnia Thomas Bergdahl, dyrektor oddziału EMEA, nowy ośrodek ma przede wszystkim umożliwić dotarcie do większej ilości klientów z technologią powlekania proszkowego drewna oraz pomóc w obsłudze producentów z branży elektronicznej OEM oraz wytwórców sprzętu ciężkiego.

Sherwin-Williams posiada już zakłady produkcyjne w USA, Kanadzie, Meksyku i Chinach, konsekwentnie więc rozbudowuje swoją sieć produkcyjną na świecie. Dzięki fabryce w Polsce koncern będzie mógł dotrzeć ze swoimi produktami i usługami do klientów w Europie.

Źródło: european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA