a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net

Shades of Grey od HMG Paints

Wszechobecne szarości, które nieoczekiwanie zyskały na popularności dzięki pewnemu zekranizowanemu właśnie bestsellerowi, udzieliły się również firmie HMG Paints. Zaprezentowała ona właśnie swoją nową paletę kolorystyczną – Shades of Grey.

Shades of Grey HMG Paints

Fot. arch. HMG Paints

Zainteresowanie szarościami jest większe niż kiedykolwiek, nawet panie w biurze nie mogą przestać o tym mówić! – stwierdza rozbawiony dyrektor zarządzający HMG, John Falder, i dodaje: Zwykle najpopularniejsze są jasne kolory lub odcienie neutralne, ale w tym sezonie szary jest prawdziwym czarnym koniem.

Lata rozbudowywania naszej palety kolorystycznej sprawiły, że mamy swoim klientom do zaoferowania o wiele więcej niż 50 odcieni szarego. Korzystając z naszej palety można bez problemu znaleźć kolor odpowiedni dla każdego pomieszczenia w swoim domu – od salonu poprzez sypialnię aż po Red Room of Pain – zapewnia manager Steve Hutton, nawiązując żartobliwie do bestsellera E.L. James.

Firma HMG szczyci się tym, że nieustannie śledzi najnowsze trendy w popkulturze, aby uwzględnić je w swojej palecie i zaoferować klientowi dokładnie to, czego potrzebuje. Nowy, „szary” wzornik to efekt współpracy oddziału badawczo-rozwojowego z laboratorium kolorystycznym HMG Paints. Niestety, żadna z pań zatrudnionych w firmie nie była akurat osiągalna, aby skomentować pojawienie się nowej palety – prawdopodobnie wszystkie pogrążone były w lekturze.

Źródło: HMG Paints