REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Samolot na 100. urodziny Łotwy z farbami AkzoNobel

AkzoNobel świętuje wraz z Łotwą jej 100. rocznicę uzyskania niepodległości. Lakiery firmy zostały wykorzystane do wykonania specjalnego wzoru na jednym z samolotów linii airBaltic.

AkzoNobel Łotwa samolot airBaltic

Fot. arch. AkzoNobel

Samolot A220-300 został pomalowany w hangarze Magnetic MRO w Tallinnie. W malowaniu udział wzięło 15 profesjonalnych malarzy, którzy pracowali przez 1000 godzin, aby uzyskać piękne wykończenie, nawiązujące do czerwono-białej flagi Łotwy. Oficjalnej prezentacji wzoru dokonano na lotnisku w Rydze, gdzie w imieniu narodu prezent przyjął prezydent Łotwy, Raimonds Vējonis.

W sumie do wykonania wzoru wykorzystano ponad 250 litrów farb AkzoNobel. W celu zabezpieczenia podłoża zastosowano podkład 4101 Alumigrip, który zapewnia doskonałą ochronę dzięki niechromianowym pigmentom antykorozyjnym, oraz system farba bazowa/lakier nawierzchniowy Aerodur 3001/3002. Zarówno przedstawiciele AkzoNobel, jak i firmy Magnetic MRO oraz linii airBaltic wyrazili radość i dumę z faktu, że mogli włączyć się w tak historyczne wydarzenie.

Źródło: AkzoNobel

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA