REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Samochodowy Kolor Roku 2017 Axalta – neutralnie!

Kolory neutralne wciąż są bardzo popularne na światowych drogach. Wybierając Samochodowy Kolor Roku 2017, eksperci Axalty postanowili wpisać się w ten trend – i postawili na piękny szary Gallant Gray!

Samochodowy Kolor Roku 2017 Axalta

Fot. arch. Axalta Coating Systems

Samochodowy Kolor Roku 2017 Axalty, Gallant Gray, to stosunkowo ciemny odcień, który zyskuje jednak niezwykłą głębię dzięki dodatkowi niebieskich i srebrnych płatków. To one sprawiają również, że lakier posiada intrygujący połysk.

Wybór Koloru Roku 2017 został poprzedzony wyczerpującymi badaniami – eksperci wzięli pod uwagę wszystkie możliwe inspiracje. A ponieważ na rynku obserwuje się obecnie duże zainteresowanie neutralną paletą z dodatkowymi, intrygującymi odcieniami, wybór padł na Gallant Gray. To bardzo uniwersalny kolor – robi wrażenie na każdej wielkości pojeździe. Nancy Lockhart, Axalta Global Color Marketing Manager, mówi o nim:

Ten szary odcień, który posiada również tony niebieskiego i zielonego, jest nowoczesny, a zarazem bardzo elegancki. Biorąc to wszystko pod uwagę, uważamy, że Gallant Gray to godny następca srebrnego branży motoryzacyjnej!

Jak wynika z przygotowanego przez Axaltę raportu popularności kolorów samochodów w roku 2016, zainteresowanie odcieniami szarymi rośnie. Kolory neutralne od dziesięciu lat królują na drogach, i choć pierwsze dwa miejsca zajmuje czarny i biały, szary wraz ze srebrnym plasuje się zaraz za nimi, na trzecim miejscu, z wynikiem 11%. Największą popularnością kolor ten cieszy się w Europie (17%), Ameryce Północnej (16%), Korei Południowej (19%) i Indiach (12%).

Źródło: Axalta Coating Systems

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA