REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Konferencja Renoaktywator – już w lutym

Już 16 lutego 2017 odbędzie się II Śląska Konferencja Renoaktywator. Główny temat wydarzenia, które odbędzie się w Katowicach, to termomodernizacja i oszczędność energii.

II Śląska Konferencja RenoaktywatorRenoaktywator to konferencja skierowana do administratorów spółdzielni mieszkaniowych, przedstawicieli urzędów miast oraz zarządców nieruchomości. Odbędzie się ona 16 lutego w auli konferencyjnej Hotelu Monopol przy ul. Dworcowej 5 w Katowicach. Koszt udziału to 120 zł.

Wśród partnerów wydarzenia znalazł się również producent Farby Kabe. Patronat merytoryczny nad konferencją objęła Politechnika Śląska oraz Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa – Oddział Gliwice. Program oraz formularz zgłoszeniowy znaleźć można na stronie www.renoaktywator.pl.

Źródło: renoaktywator.pl

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA