REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Ruszyły zgłoszenia referatów na CoSI 2020

Można już zgłaszać referaty na najbliższą, 16. konferencję Coatings Science International Conference (CoSI). Abstrakty przyjmowane są do 16 grudnia.

CoSI 2020

Fot. crystal710 / pixabay.com

Organizatorzy CoSI 2020 serdecznie zapraszają autorów prezentacji ustnych i posterowych, zwłaszcza na tematy o dużej wartości naukowej w dziedzinie badań i technologii powłok. Zgłoszone referaty przejdą ocenę i selekcję komisji organizacyjnej.

Nauka i przemysł

Oprócz prelegentów ze środowiska akademickiego zaproszeni są również przemysłowi przedstawiciele branży. CoSI bowiem prezentuje się jako wydarzenie, w ramach którego spotykają się nauka oraz przemysł.

Do udziału organizatorzy zapraszają chemików, zajmujących się badaniami polimerów, surowców lub samych farb, a także naukowców badających powierzchnię i granicę styku materiałów, ekspertów od formuł, projektantów oraz decydentów z branży farb. Konferencja stanowi dla nich doskonałą platformę do wymiany wiedzy.

Gdzie i kiedy?

Konferencja odbędzie się w dniach 22-26 czerwca w Noordwijk w Holandii. Sponsorami wydarzenia są m.in. AkzoNobel, Grupa Altana i Covestro.

Źródło: european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA