a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjneRuszyły zgłoszenia referatów na CoSI 2020

Ruszyły zgłoszenia referatów na CoSI 2020

Można już zgłaszać referaty na najbliższą, 16. konferencję Coatings Science International Conference (CoSI). Abstrakty przyjmowane są do 16 grudnia.

CoSI 2020

Fot. crystal710 / pixabay.com

Organizatorzy CoSI 2020 serdecznie zapraszają autorów prezentacji ustnych i posterowych, zwłaszcza na tematy o dużej wartości naukowej w dziedzinie badań i technologii powłok. Zgłoszone referaty przejdą ocenę i selekcję komisji organizacyjnej.

Nauka i przemysł

Oprócz prelegentów ze środowiska akademickiego zaproszeni są również przemysłowi przedstawiciele branży. CoSI bowiem prezentuje się jako wydarzenie, w ramach którego spotykają się nauka oraz przemysł.

Do udziału organizatorzy zapraszają chemików, zajmujących się badaniami polimerów, surowców lub samych farb, a także naukowców badających powierzchnię i granicę styku materiałów, ekspertów od formuł, projektantów oraz decydentów z branży farb. Konferencja stanowi dla nich doskonałą platformę do wymiany wiedzy.

Gdzie i kiedy?

Konferencja odbędzie się w dniach 22-26 czerwca w Noordwijk w Holandii. Sponsorami wydarzenia są m.in. AkzoNobel, Grupa Altana i Covestro.

Źródło: european-coatings.com