REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Bodo Möller z ofertą Afcona w krajach nordyckich

Firma Bodo Möller Chemie, która do tej pory dystrybuowała dodatki Afcona Additives na rynku polskim, rozszerzyła współpracę z producentem na kraje nordyckie. Dzięki temu oferuje obecnie klientom z tych krajów pełną gamę produktów dla branży farb.

Bodo Möller Chemie Afcona kraje nordyckie Europa Północna

Fot. Bjonsson / pixabay.com

Od 1 listopada tego roku w firmie Bodo Möller Chemie nastąpiły duże zmiany. Firma rozszerzyła współpracę nie tylko z Sanitized, ale również z producentem dodatków Afcona Additives. Rozszerzenie współpracy dotyczy Europy Północnej.

Udana współpraca na polskim rynku

Bodo Möller Chemie jest dystrybutorem marki Afcona Additives od sześciu lat. Dotychczas zajmował się sprzedażą jej produktów w Polsce oraz w północnej Afryce. Obecnie zasięg zostanie rozszerzony na kraje nordyckie – Danię, Norwegię, Szwecję, Finlandię i Islandię. Jak mówi Torsten Hammes, dyrektor ds. sprzedaży w Europie w firmie Afcona Additives:

Afcona i Bodo Möller Chemie z powodzeniem współpracują na polskim rynku od roku 2013. Podjęliśmy decyzję o rozszerzeniu naszej współpracy na kraje nordyckie.

Pełna oferta dla branży farb

W ofercie Afcona Additives znajdują się odpieniacze, smary i środki wyrównujące, a także wysokocząsteczkowe dyspergatory, standardowe środki zwilżające i dyspergujące czy modyfikowane kwasami tłuszczowymi emulgatory. Dzięki rozszerzeniu współpracy Bodo Möller Chemie dysponuje obecnie pełną ofertą dla branży farb, budowlanej oraz kompozytów, także w krajach nordyckich.

Źródło: european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA