a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbPigmenty i dodatkiBodo Möller z ofertą Afcona w krajach nordyckich

Bodo Möller z ofertą Afcona w krajach nordyckich

Firma Bodo Möller Chemie, która do tej pory dystrybuowała dodatki Afcona Additives na rynku polskim, rozszerzyła współpracę z producentem na kraje nordyckie. Dzięki temu oferuje obecnie klientom z tych krajów pełną gamę produktów dla branży farb.

Bodo Möller Chemie Afcona kraje nordyckie Europa Północna

Fot. Bjonsson / pixabay.com

Od 1 listopada tego roku w firmie Bodo Möller Chemie nastąpiły duże zmiany. Firma rozszerzyła współpracę nie tylko z Sanitized, ale również z producentem dodatków Afcona Additives. Rozszerzenie współpracy dotyczy Europy Północnej.

Udana współpraca na polskim rynku

Bodo Möller Chemie jest dystrybutorem marki Afcona Additives od sześciu lat. Dotychczas zajmował się sprzedażą jej produktów w Polsce oraz w północnej Afryce. Obecnie zasięg zostanie rozszerzony na kraje nordyckie – Danię, Norwegię, Szwecję, Finlandię i Islandię. Jak mówi Torsten Hammes, dyrektor ds. sprzedaży w Europie w firmie Afcona Additives:

Afcona i Bodo Möller Chemie z powodzeniem współpracują na polskim rynku od roku 2013. Podjęliśmy decyzję o rozszerzeniu naszej współpracy na kraje nordyckie.

Pełna oferta dla branży farb

W ofercie Afcona Additives znajdują się odpieniacze, smary i środki wyrównujące, a także wysokocząsteczkowe dyspergatory, standardowe środki zwilżające i dyspergujące czy modyfikowane kwasami tłuszczowymi emulgatory. Dzięki rozszerzeniu współpracy Bodo Möller Chemie dysponuje obecnie pełną ofertą dla branży farb, budowlanej oraz kompozytów, także w krajach nordyckich.

Źródło: european-coatings.com