REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Rust-Oleum wprowadza do oferty farby dachowe

Korzystając z marki wyrobionej na rynku jako producent farb ochronnych, Rust-Oleum wprowadza do sprzedaży zestaw farb dachowych. Mają one służyć zarówno obiektom komercyjnymi, jak i mieszkalnym.

Rust-Oleum farby dachowe

Fot. arch. Rust-Oleum

Jak wyjaśnia Dan Gibbons, brand manager Rust-Oleum, firma wykorzystała sugestie kontrahentów, którzy zgłaszali zapotrzebowanie na wysokiej jakości farby dachowe. Producent cieszy się, że może spróbować swoich sił w nowej kategorii produktowej jako marka znana już i ceniona na rynku.

W ofercie Rust-Oleum znalazły się farby elastomerowe, silikonowe, powłoki na aluminium oraz na dachy czarne. Wszystkie mają standardowo wymagane certyfikaty oraz długie czasy gwarancji. Oprócz farb ofertę firmy zasiliły proste w użyciu produkty typu patch and repair przeznaczone do napraw pokryć dachowych.

Nowe wyroby dostępne w sprzedaży we wszystkich krajach, do których dystrybuowane są produkty Rust-Oleum. Więcej informacji znaleźć można na stronie producenta.

Źródło: pcimag.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA