REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Kosmiczne srebro PPG na modelu Chevrolet FNR-X

Na tegorocznej wystawie Auto Shanghai 2017 swoją premierę miał Chevrolet FNR-X – pierwszy uniwersalny sportowy samochód koncepcyjny od SAIC General Motors. Dzięki futurystycznemu, metalicznemu odcieniowi srebra od PPG model zachwycił uczestników wystawy.

Chevrolet FNR-X

Fot. arch. PPG

FNR-X został zaprojektowany przez specjalistów z Pan Asia Technical Automotive Center (PATAC). Charakteryzuje się on, podobnie jak poprzednie modele Chevroleta, wysoką jakością oraz wielofunkcyjności.

By podkreślić niezwykłość nowego auta, projektanci i eksperci od koloru PPG opracowali specjalnie dla niego odcień „srebro renu”. Nadał on FNR-X futurystyczny wygląd, przywodzący na myśl kosmos. Kolor, przypominający odcień ciekłego metalu, pięknie komponuje się ze złocistym logo Chevroleta.

Uwagę przykuwa także jedwabisty efekt perłowy, dzięki któremu kolor prezentuje się różnie w zależności od kąta patrzenia. Odcień i efekt wzięły swój początek w palecie Biocentric z trendów samochodowych PPG na rok 2020, w której znalazło się więcej „kosmicznych” kolorów.

„Srebro renu” powstało na bazie platformy kolorystycznej „sterling silver” oraz technologii lakierów PPG. Rozwijana przez ponad 10 ostatnich lat przez naukowców i technologów w Chinach, przyjazna środowisku i ograniczająca emisję szkodliwych substancji platforma „sterling silver” zastąpiła obecnie do pewnego stopnia proces galwanizacji.

Źródło: PPG

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA