REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Royal DSM zwiększa produkcję poliestrów

Firma Royal DSM zwiększyła produkcję przyjaznych środowisku ciekłych poliestrów oraz innych specjalistycznych żywic dla sektora Can & Coil Coating Resins. Producent rozbudował swój zakład w Meppen w Niemczech.

Royal DSM produkcja poliestry

Fot. arch. DMS

Rozbudowa fabryki to naturalny kolejny krok po silnym rozwoju segmentu powłok na puszki i coil coating oraz przejściu od epoksydowych farb opakowaniowych do nowych, wolnych od bisfenolu-A rozwiązań. Nowa linia zapewnia większą elastyczność produkcji i bezpieczeństwo, dzięki którym łatwiej będzie spełnić oczekiwania klientów.

Kluczowa jest również lokalizacja zakładu – Meppen łączy obszary północnej i środkowej Europy. Jak podkreśla Martin Vlak, dyrektor zarządzający oddziału Specialty Resins w DSM, poprzez uruchomienie nowej linii produkcyjnej firma po raz kolejny podkreśliła swoje dążenia do osiągnięcia czołowej pozycji na rynku, opracowując i komercjalizując innowacyjne żywice oraz rozwiązania z dziedziny gospodarki cyrkuralnej.

Źródło: DSM

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA