REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Robert Bryant nowym CEO Axalty

Zarząd Axalta Coating Systems ogłosił nowego dyrektora generalnego firmy. Został nim Robert Bryant, który w ostatnim czasie pełnił obowiązki CEO tymczasowo. Decyzja wchodzi w życie ze skutkiem natychmiastowym.

Robert Bryant CEO Axalta Coating Systems

Robert Bryant. Fot. arch. Axalta Coating Systems

Robert Bryant kierował firmą jako tymczasowy dyrektor generalny od października 2018, kiedy to ze stanowiska zrezygnował Terrence Hahn. Jak mówi Charlie Shaver, członek zarządu Axalty (oraz jej były dyrektor generalny), w ciągu ostatnich dwóch miesięcy Robert Bryant bez problemu wszedł w rolę CEO koncernu i pokierował firmą w momencie wielu wyzwań na rynku. Mając za sobą sześć lat udanej współpracy z Bryantem, Shaver jest przekonany, że stanie on na wysokości zadania, pełniąc obowiązki dyrektora generalnego na stałe.

Bryant podziękował zarządowi za zaufanie, jakim został obdarzony i wyraził radość z faktu, że będzie mógł kontynuować pracę z doskonałą kadrą zarządzającą i oddanymi pracownikami. Równocześnie stanowisko dyrektora ds. finansowych objął Sean Lannon. Od października pełnił on tę funkcję tymczasowo.

Źródło: Axalta Coating Systems

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA