REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Terrence Hahn rezygnuje ze stanowiska CEO Axalty

Po zaledwie miesiącu na stanowisku dyrektora generalnego Terrence Hahn odchodzi z Axalta Coating Systems. Tymczasowo obowiązki CEO pełnić będzie Robert Bryant, wiceprezes wykonawczy firmy oraz jej dyrektor finansowy.

Terrence Hahn CEO Axalta Coating Systems

Fot. PhotoMIX-Company / pixabay.com

Terrence Hahn, który na fotelu CEO zasiadł we wrześniu tego roku, zrezygnował ze swojej funkcji po śledztwie przeprowadzonym przez zewnętrznego doradcę. Wykazano w trakcie niego postępowanie dyrektora generalnego – niezwiązane z kwestiami finansowymi – które jest niezgodne z polityką firmy. Hahn zwolnił również swoje miejsce w zarządzie.

Obecnie obowiązki dyrektora generalnego przejął Robert Bryant, który od roku 2013 pełni funkcję wiceprezesa wykonawczego oraz dyrektora finansowego Axalty. Wcześniej zajmował wysokie stanowiska w firmach Roll Global oraz Grupo Industrial Saltillo. Jest absolwentem ekonomii na University of Florida oraz Harvard Business School.

Źródło: Axalta Coating Systems

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA