a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweRekordowe European Coatings Show 2017

Rekordowe European Coatings Show 2017

Ostateczne statystyki z European Coatings Show 2017 przeszły najśmielsze oczekiwania. Ponad 30 000 gości z przeszło 100 krajów i ponad 1100 wystawców – to frekwencja, jakiej dotychczas nigdy jeszcze nie było!

European Coatings Show 2017

Fot. arch. European Coatings

Powierzchnia wystawiennicza podczas tegorocznej edycji European Coatings Show była większa niż kiedykolwiek. Wystawcy zaprezentowali zaś szeroką gamę produktów i usług. Uwagę zwracały zwłaszcza farby wodorozcieńczalne, do kontaktu z żywnością, powłoki pochodzenia naturalnego oraz rozwiązania służące automatyzacji produkcji farb. Ponadto pojawiło się sporo innowacji w dziedzinie powłok antybakteryjnych.

Jeszcze przed otwarciem drzwi na zewnątrz zebrał się spory tłum gości, oczekujących na targi. Przez cały okres trwania wydarzenia hale i stoiska tętniły życiem. Każdy korzystał z okazji, by porozmawiać twarzą w twarz z innymi osobami z branży lub poznać prezentowane produkty

– mówi Amanda Beyer, szefowa wydarzeń w firmie Vincentz Network, współorganizującej imprezę. Również tegoroczna odsłona konferencji European Coatings Show Conference przyciągnęła rekordową liczbę uczestników: wzięło w niej udział 840 gości z ok. 50 krajów.

Wkrótce opublikowane zostaną szczegółowe dane dotyczące European Coatings Show 2017. A organizatorzy serdecznie zapraszają na kolejną edycję wydarzenia, która odbędzie się w dniach 19-21 marca 2019.

Źródło: european-coatings.com