REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Rekordowe European Coatings Show 2017

Ostateczne statystyki z European Coatings Show 2017 przeszły najśmielsze oczekiwania. Ponad 30 000 gości z przeszło 100 krajów i ponad 1100 wystawców – to frekwencja, jakiej dotychczas nigdy jeszcze nie było!

European Coatings Show 2017

Fot. arch. European Coatings

Powierzchnia wystawiennicza podczas tegorocznej edycji European Coatings Show była większa niż kiedykolwiek. Wystawcy zaprezentowali zaś szeroką gamę produktów i usług. Uwagę zwracały zwłaszcza farby wodorozcieńczalne, do kontaktu z żywnością, powłoki pochodzenia naturalnego oraz rozwiązania służące automatyzacji produkcji farb. Ponadto pojawiło się sporo innowacji w dziedzinie powłok antybakteryjnych.

Jeszcze przed otwarciem drzwi na zewnątrz zebrał się spory tłum gości, oczekujących na targi. Przez cały okres trwania wydarzenia hale i stoiska tętniły życiem. Każdy korzystał z okazji, by porozmawiać twarzą w twarz z innymi osobami z branży lub poznać prezentowane produkty

– mówi Amanda Beyer, szefowa wydarzeń w firmie Vincentz Network, współorganizującej imprezę. Również tegoroczna odsłona konferencji European Coatings Show Conference przyciągnęła rekordową liczbę uczestników: wzięło w niej udział 840 gości z ok. 50 krajów.

Wkrótce opublikowane zostaną szczegółowe dane dotyczące European Coatings Show 2017. A organizatorzy serdecznie zapraszają na kolejną edycję wydarzenia, która odbędzie się w dniach 19-21 marca 2019.

Źródło: european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA