REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Rapujący sportowcy w reklamie farb Atlas

Nowa akcja promocyjna firmy Atlas naprawdę przykuwa uwagę! W specjalnie nakręconym teledysku nowe białe farby wewnętrzne reklamują polscy sportowcy – Jerzy Janowicz, Paweł Tarnowski i Maciej Steinhof. A reklamują... rapując.

Atlas

Od lewej: Maciej Steinhof, Jerzy Janowicz i Paweł Tarnowski w swoich hiphipowych stylizacjach. Fot. arch. Atlas

Do swojego nowego projektu marketingowego Atlas zaprosił trzech znanych sportowców – tenisistę Jerzego Janowicza, windsurfera Pawła Tarnowskiego i kierowcę wyścigowego Macieja Steinhofa. Każdy z nich jest ambasadorem jednego z nowych produktów – Paweł Tarnowski akrylowej ecoFarby, Maciej Steinhof lateksowej optiFarby, zaś Jerzy Janowicz lateksowej proFarby.

„Swoje” produkty sportowcy promują w nietypowy sposób… Na stronie ZrobimyCieNaBialo.pl pojawił się hiphopowy teledysk z ich udziałem! Po obejrzeniu na podanej stronie można głosować na swojego faworyta. Warto, bo najszybsze 150 osób każdego dnia zostanie nagrodzone maskotką. Do rozdania jest 4000 sympatycznych bocianów Atlas, akcja potrwa więc jeszcze do 14 maja.

Więcej informacji – także na temat nowych farb promowanych w tak nietypowy sposób – znaleźć można na stronie ZrobimyCieNaBialo.pl. Zapraszamy do oglądania i głosowania!

Fot. arch. Atlas

Źródło: Atlas

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 4
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Komentarze (4)

 1. Może i powiedział kilka gorzkich słów, ale i tak lubię Jerzyka!

  TB
  29 kwiecień 2014 at 13:40
  Odpowiedz

 2. mi się tam reklama podoba, z humorem, ironią. Nie każdy by się potrafił sam z siebie śmiać jak Janowicz. Uznanie dla Atlasa że potrafił to sprytnie wykorzystać

  magoldie
  12 maj 2014 at 21:28
  Odpowiedz

 3. Bardzo fajna reklama Atlasa http://www.zrobimycienabialo.pl/ z humorem. Janowicz powiedział prawdę i nie ma się go o co czepiać.

  noa
  13 maj 2014 at 19:00
  Odpowiedz

 4. Mnie tez się podoba, Atlas wpadł na fajny pomysł, oby więcej takich reklam ;)

  kiwiana
  22 maj 2014 at 17:50
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA