REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Żywica epoksydowa na niskie temperatury

Zaproponowana przez SRT Synthetic Resin Technologies nowa żywica epoksydowa wykazuje znacznie niższą lepkość i większą reaktywność niż dostępne na rynku produkty. Dzięki temu jest łatwiejsza w obróbce i może szybko zdobyć popularność.

żywica epoksydowa

Nowa żywica epoksydowa, owoc badań technologów SRT, jest bardzo praktyczna, ponieważ można ją wykorzystać nawet w czasie chłodniejszych sezonów. Fot. arch. SRT

Nowa żywica SRT, Syspox ER 5007, charakteryzuje się o 60% wyższą reaktywnością i o 45% niższą lepkością w temperaturze 5°C niż inne ciekłe żywice epoksydowe. Dzięki temu można z nią łatwo pracować nawet w niskich temperaturach – na przykład podczas chłodniejszych sezonów.

Żywica jest kompatybilna z dotychczas stosowanymi systemami epoksydowymi, proporcje nie ulegają zmianie. Jej właściwości są również porównywalne z podobnego typu żywicami epoksydowymi na bazie bisfenolu A/F dostępnymi na rynku.

Źródło: european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA