REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

RAL Colours z czwartą nagrodą German Desing Award

Firma RAL Colours już po raz czwarty została uhonorowana nagrodą German Design Award. Tym razem przyznano ją w kategorii Opakowanie, za opakowanie wzornika RAL Classic K5.

RAL Colours German Design Award

Fot. arch. RAL Colours

Kolor opakowania i ochronnej warstwy na wzorniku jest identyczny. Matowy wachlarz jest umieszczony w opakowaniu półmatowym, połyskliwy zaś – w specjalnej wersji o wysokim połysku. Prosty projekt ma w jasny sposób przekazywać komunikat RAL – użytkownik ma do czynienia z firmą, która łączy innowacyjną oprawę z wysoką jakością, niezawodnością i długą tradycją.

Nagrody German Design Award są przyznawane przez Niemiecką Radę Wzornictwa (German Design Council) za innowacyjne produkty i projekty, przełomowe dla niemieckiego i międzynarodowego designu. Wcześniej firma RAL Colours otrzymała to wyróżnienie już trzykrotnie, m.in. za księgę trendów RAL Colour Feeling 2016+. Tegoroczne nagrody zostaną wręczone 9 lutego we Frankfurcie.

Źródło: RAL Colours

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA