REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

PZPFiK zaprasza do udziału w Market Sentiment Survey

Polski Związek Producentów Farb i Klejów zaprasza do udziału w kolejnej edycji badania Market Sentiment Survey dla branży klejów i uszczelniaczy. Badanie jest prowadzone przez FEICA i IVK.

PZPFiK Market Sentiment Survey

Fot. 200degrees / pixabay.com

To już kolejna edycja badania dotyczącego nastrojów w branży budowlanej, prowadzonego przez europejską organizację FEICA i niemiecki związek producentów klejów IVK. Wyniki prezentowane są również w formie graficznej i stanowią ważną informację na temat atmosfery biznesowej w branży w poszczególnych krajach Europy.

Do udziału zaproszone są wszystkie firmy zainteresowane tematem, które chciałyby wypowiedzieć się w kwestii nastrojów na rynku jesienią 2021 – w tym producenci z Polski. By wziąć udział w sondażu, prosimy o kontakt z Polskim Związkiem Producentów Farb i Klejów.

Źródło: PZPFiK

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA