a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbPigmenty i dodatkiPrzejęcie dystrybutora w Ameryce Łacińskiej

Przejęcie dystrybutora w Ameryce Łacińskiej

Jeden z globalnych dystrybutorów w branży chemicznej dokonał ważnego przejęcia w Ameryce Łacińskiej. Dzięki niemu będzie mógł lepiej obsługiwać tamtejszych klientów, wzmacniając swoją pozycję w regionie.

Fot. UlisesCasarez / pixabay.com

Azelis ogłosił podpisanie umowy o przejęciu Localpack – dystrybutora specjalistycznej chemii aktywnego na rynku kolumbijskim. Specjalizuje się on przede wszystkim w produktach dla sektora life sciences oraz chemii przemysłowej.

Silna oferta i relacje z klientami

Trwałe relacje z klientami w regionie, jakie nawiązał Localpack, oraz ekspertyza techniczna zbudowana przez firmę na przestrzeni lat pozwoli Azelis lepiej obsługiwać kontrahentów w regionie Ameryki Łacińskiej. Jak komentuje Todd Cottrell, dyrektor generalny Azelis Americas:

Przejęcie Localpack oznacza dla nas pozyskanie partnera o silnej ofercie produktowej oraz z ważnymi osiągnięciami na rynku kolumbijskim. Dzięki transakcji rozszerzamy naszą bazę klientów oraz umacniamy relacje z partnerami kluczowymi z punktu widzenia naszej wizji rozwoju w regionie.

Cottrell dodał, że zespół Localpack dzieli z firmą Azelis zaangażowanie w innowacje. Dla Azelis to poważny krok na drodze do celu, jakim jest zyskanie pozycji wiodącego dostawcy rozwiązań dla klientów z Ameryki Łacińskiej.

Lider dystrybucji w Kolumbii

Localpack to jeden z liderów dystrybucji specjalistycznej chemii na rynku kolumbijskim. Firma zatrudnia 27 osób i posiada laboratorium aplikacyjne niedaleko Medellín.

Źródło: pcimag.com