REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Uniwersalne farby przeciwporostowe Hempaguard

Innowacyjna technologia od firmy Hempel pozwala zapobiec porastaniu kadłuba statku nawet do 120 dni w okresie, gdy okręt pozostaje w doku. Prócz tego...

farby przeciwporostowe Hempaguard

Fot. arch. Hempel

powłoki Hempaguard pozwalają zredukować zużycie paliwa średnio o 6%. Szczególnie nadają się do stosowania na dużych kontenerowcach, których właściciele chcieliby zwiększyć prędkość, by trzymać się terminów, ale nie wydając zbyt dużo na paliwo i utrzymanie statku.

Inną mocną stroną farb Hempaguard jest uniwersalność. Można je stosować praktycznie na każdym typie okrętu, niezależnie od jego aktywności i trasy którą zwykle pokonuje.

Źródło: european-coatings.com

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA