REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Promocja na produkty Airpress – tylko do końca czerwca

Jeszcze tylko do końca czerwca można skorzystać z oferty promocyjnej na produkty Airpress w sklepach Grupy CSV. Promocja obejmuje kompresory tłokowe marki.

Airpress Grupa CSV promocja

Fot. arch. Grupa CSV

W ramach promocji w korzystnych cenach dostępne są urządzenia marki Airpress – kompresory tłokowe. Oferta obowiązuje do 30 czerwca lub do wyczerpania zapasów. Szczegółowe informacje dostępne są w punktach sprzedaży Grupa CSV – Multimieszalnia lub w Telefonicznym Biurze Obsługi Klienta (e-mail tbok@csv.pl, nr tel. +48 91 461 25 06). Zapraszamy do skorzystania z oferty!

Źródło: Grupa CSV

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA