REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Bostik sponsorem Tour de France 2018

Marka Bostik należąca do firmy Arkema została po raz kolejny oficjalnym partnerem ikonicznego wydarzenia kolarskiego – Tour de France. Marka jest sponsorem wyścigu już po raz czwarty.

Bostik Tour de France 2018

Fot. arch. Arkema

Bostik to marka specjalistycznych klejów dla budownictwa, przemysłu i produktów konsumenckich. Współpracę z Tour de France wykorzysta jako platformę do promowania swoich produktów.

Wyścig daje pod tym względem duże możliwości – będzie transmitowany przez 100 kanałów telewizyjnych w 190 różnych krajach. Ponadto w lipcu spodziewane jest 16 milionów wejść na stronę internetową Tour de France oraz 6,5 milionów osób śledzących wydarzenie w mediach społecznościowych. Wreszcie – na miejscu, wzdłuż trasy, wyścig śledzić będzie od 10 do 12 mln widzów. Pojazdy promujące Bostik jechać będą w kolumnie poprzedzającej peleton na każdym etapie, ponadto logo producenta pojawi się w materiałach promujących Tour de France, papierowych i internetowych.

Tegoroczna edycja wyścigu, która odbędzie się w dniach 7-29 lipca, będzie już 105. Trasa, która składa się z 21 etapów i mierzy w sumie 3329 km, biegnie z Noirmoutier-en-l’Île do Paryża. Udział w Tour de France 2018 zapowiedziało 176 uczestników z 22 drużyn.

Źródło: Arkema

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA