REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Program konferencji RadTech UV+EB Technology 2022

RadTech ogłosił program swojej konferencji RadTech UV+EB Technology Expo and Conference 2022. Wydarzenie odbędzie się w dniach 9-12 maja przyszłego roku w amerykańskim Orlando.

RadTech UV+EB Technology Expo and Conference 2022

Fot. arch. RadTech

Wśród tematów poruszonych w trakcie wydarzenia znajdą się m.in. zastosowania technologii sieciowania UV i EB w druku i branży opakowaniowej, w produktach drewnianych i budowlanych, elektronice i powłokach przemysłowych.

Sesje, kursy, prezentacje

W ramach konferencji zaplanowano dwie specjalne sesje dotyczące drukowania 3D / produkcji addytywnej. Przygotowano również kursy edukacyjne dla studentów (m.in. podstawy technologii UV+EB) oraz prezentację RadLaunch Class of 2022, w ramach której pokazane zostaną nowe start-upy i pomysły związane z wykorzystaniem technologii UV+EB.

RadTech UV+EB Technology Expo and Conference 2022 to największe tego typu wydarzenie na świecie. Oprócz tego organizowana jest również europejska konferencja RadTech Europe Conference & Exhibition, która w tym roku odbyła się w dniach 19-20 października w formie zdalnej.

Również część wystawiennicza

Części konferencyjnej RadTech UV+EB Technology Expo and Conference towarzyszą również branżowe targi. W tym roku zastosowania swoich nowych technologii zaprezentować ma ponad 80 wystawców.

Źródło: RadTech, RadTech Europe, coatingsworld.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA