a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweProgram konferencji RadTech UV+EB Technology 2022

Program konferencji RadTech UV+EB Technology 2022

RadTech ogłosił program swojej konferencji RadTech UV+EB Technology Expo and Conference 2022. Wydarzenie odbędzie się w dniach 9-12 maja przyszłego roku w amerykańskim Orlando.

RadTech UV+EB Technology Expo and Conference 2022

Fot. arch. RadTech

Wśród tematów poruszonych w trakcie wydarzenia znajdą się m.in. zastosowania technologii sieciowania UV i EB w druku i branży opakowaniowej, w produktach drewnianych i budowlanych, elektronice i powłokach przemysłowych.

Sesje, kursy, prezentacje

W ramach konferencji zaplanowano dwie specjalne sesje dotyczące drukowania 3D / produkcji addytywnej. Przygotowano również kursy edukacyjne dla studentów (m.in. podstawy technologii UV+EB) oraz prezentację RadLaunch Class of 2022, w ramach której pokazane zostaną nowe start-upy i pomysły związane z wykorzystaniem technologii UV+EB.

RadTech UV+EB Technology Expo and Conference 2022 to największe tego typu wydarzenie na świecie. Oprócz tego organizowana jest również europejska konferencja RadTech Europe Conference & Exhibition, która w tym roku odbyła się w dniach 19-20 października w formie zdalnej.

Również część wystawiennicza

Części konferencyjnej RadTech UV+EB Technology Expo and Conference towarzyszą również branżowe targi. W tym roku zastosowania swoich nowych technologii zaprezentować ma ponad 80 wystawców.

Źródło: RadTech, RadTech Europe, coatingsworld.com