REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Axalta Coating Systems na liście „Newsweeka”

Amerykański magazyn „Newsweek” opublikował swoją listę Najbardziej Odpowiedzialnych Firm Ameryki. Znalazło się na niej kilku producentów farb, m.in. Axalta Coating Systems.

Axalta Coating Systems Newsweek America's Most Responsible Companies

Fot. arch. Axalta Coating Systems

America’s Most Responsible Companies to zestawienie 500 najbardziej odpowiedzialnych firm w USA, podzielonych na 14 podkategorii. Axalta uplasowała się na 138. pozycji.

Dane z raportów i niezależny sondaż

Lista powstaje w oparciu o publicznie dostępne informacje pochodzące z raportów firm dotyczących zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialności społecznej biznesu, a także w oparciu o niezależny sondaż. Jak komentuje Robert Bryant, prezes i dyrektor generalny Axalta Coating Systems:

Cieszymy się, że „Newsweek” docenił nasze bezustanne zaangażowanie na polu innowacji produkowych i technologicznych, odpowiedzialnej produkcji, troski o pracowników i społeczność oraz etycznych praktyk biznesowych. Fakt, że znaleźliśmy się na liście to potwierdzenie niesamowitej pracy, jaką każdego dnia wykonują nasze zespoły na całym świecie, by ograniczyć wpływ naszych operacji na środowisko, rozwijać technologie wspierające dążenie naszych klientów do zrównoważonego rozwoju oraz wywierać pozytywny wpływ na pracowników, klientów i udziałowców.

Dzięki niezależnemu sondażowi lista „Newsweeka” bierze także pod uwagę perspektywę klientów. Uczestnicy badania, obywatele Stanów Zjednoczonych, byli pytani o to, w jaki sposób postrzegają działalność poszczególnych firm w ramach akcji społecznych.

Inni wytwórcy farb na liście

W zestawieniu „Newsweeka” znaleźli się również inni producenci farb działający na amerykańskim rynku – m.in. Sherwin-Williams, Huntsman i PPG. Pełną listę znaleźć można na stronie newsweek.com.

Źródło: Axalta Coating Systems

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA