a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjneProducent farb z tytułem European Top Employer

Producent farb z tytułem European Top Employer

Tytuł European Top Employer jest potwierdzenie tego, że w oddziałach na terenie Europy firma doskonale dba o swoich pracowników. W tym roku wśród wyróżnionych tym tytułem znalazł się – już po raz drugi z rzędu – holenderski gigant farbiarski.

Fot. geralt / pixabay.com

AkzoNobel znalazł się w gronie firm wyróżnionych tytułem European Top Employer już drugi rok z rzędu. Tym razem jego dobre praktyki jako pracodawcy docenione zostały przez Top Employers Instititue w ośmiu krajach – Brazylii, Chinach, Francji, Niemczech, Holandii, Szwecji, Wielkiej Brytanii i USA.

Dobry kurs

We Francji, Niemczech i Szwecji holenderski koncern wyróżniony został po raz drugi z rzędu, w Holandii i USA – po raz czwarty, w Brazylii – po raz siódmy, w Chinach – po raz dziesiąty, zaś w Wielkiej Brytanii – już po raz jedenasty. Jak komentuje Jöelle Boxus, dyrektorka ds. kadr w AkzoNobel:

W roku, gdy tak wiele czynników zewnętrznych absorbowało naszą uwagę, uzyskanie ośmiu certyfikatów pokazuje, że utrzymujemy dobry kurs. To z pewnością powód do dumy i zrobimy co w naszej mocy, by zachować obecny kierunek działań.

Boxus dodaje, że w roku 2022 w AkzoNobel zainicjowanych zostało kilka projektów nastawionych na rozwój pracowników. Ich celem jest dalsze tworzenie różnorodnego i inkluzywnego środowiska pracy, w którym szanowane są kulturowe różnice, a każdy ma równe szanse na osobisty rozwój.

Kto przyznaje tytuł Top Employer?

Top Employer i European Top Employer to tytuły przyznawane przez Top Employers Institute. Co roku organizacja docenia firmy, które w ramach swojej polityki kadrowej stawiają ludzi na pierwszym miejscu. Badanie, na podstawie którego przyznawane są certyfikaty, obejmuje 20 obszarów tematycznych, takie jak m.in. środowisko pracy, pozyskiwanie talentów, szkolenia czy różnorodność.

Źródło: AkzoNobel