REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

AkzoNobel z tytułem European Top Employer

AkzoNobel otrzymał tytuł European Top Employer dla najlepszego europejskiego pracodawcy. Nagroda przyznana mu została przez Top Employers Institute za spełnienie najwyższych standardów w pięciu europejskich krajach.

AkzoNobel European Top Employer

Fot. geralt / pixabay.com

Koncern został w tym roku wyróżniony za swoje standardy w sumie w ośmiu krajach. W pięciu (Brazylia, Chiny, Holandia, Wielka Brytania, Stany Zjednoczone) powtórzył sukces z poprzednich lat. W trzech (Francja, Niemcy i Szwecja) zdobył tytuł po raz pierwszy.

Lider wśród pracodawców

Dzięki temu, że pięć z powyższych krajów znajduje się w Europie, producent otrzymał nagrodę European Top Employer. Jak mówi Joëlle Boxus, dyrektorka ds. działu kadr AkzoNobel:

Bardzo staramy się, by zapewnić zdrową strukturę organizacyjną oraz sprawić, aby każdy z naszych pracowników czuł się włączony i wysłuchany. Fakt, że otrzymaliśmy osiem certyfikatów – w trzech krajach po raz pierwszy – pokazuje, że jesteśmy na właściwej drodze. Zamierzamy zrobić jeszcze więcej, by umocnić naszą pozycję jako lidera wśród pracodawców.

Tytuły Top Employers Institute są przyznawane w oparciu o rygorystyczną ocenę. W tym roku firma wypadła szczególnie dobrze pod względem strategii biznesowej, kierownictwa i wartości.

Ugruntowana pozycja

Dużym suckesem dla AkzoNobel jest zarówno podbicie nowych rynków, jak i ugruntowanie pozycji na tych, gdzie producent został już wcześniej wyróżniony. W Holandii i USA koncern zdobył tytuł po raz trzeci z rzędu, w Brazylii – po raz szósty, w Chinach – po raz dziewiąty, zaś w Wielkiej Brytanii – po raz dziesiąty.

Źródło: AkzoNobel

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA