a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjnePięć wyróżnień Top Employers Institute dla AkzoNobel

Pięć wyróżnień Top Employers Institute dla AkzoNobel

Top Employers Institute, organizacja przyznająca nagrody za wzorowe traktowanie pracowników, po raz kolejny wyróżniła firmę AkzoNobel. Doceniła postawę wzorowego pracodawcy aż na pięciu rynkach – w Brazylii, Chinach, Wielkiej Brytanii, Holandii oraz Stanach Zjednoczonych.

Top Employers Institute AkzoNobel

Fot. arch. AkzoNobel

W tym roku producent po raz pierwszy otrzymał tytuł wzorowego pracodawcy w Holandii i USA. W innych krajach natomiast jest to już kolejne wyróżnienie z rzędu – ósme w Wielkiej Brytanii, siódme w Chinach i czwarte w Brazylii.

Dobre warunki pracy – lepsza przyszłość

Możliwości rozwoju, środowisko pracy, kultura korporacyjna oraz profity to tylko niektóre spośród kryteriów, które Top Employers Institute bierze co roku pod uwagę, przyznając swoje wyróżnienia. Jak komentuje Marten Booisma, Dyrektor Działu HR w AkzoNobel:

Traktowanie naszych pracowników z szacunkiem, pielęgnowanie ich talentów oraz tworzenie zintegrowanego zespołu są kluczowymi wartościami dla naszego biznesu. Wszyscy razem rozwijamy się i odnosimy sukcesy.

Dyrektor dodał, że tworząc wspaniałe miejsce do pracy dla zatrudnionych na całym świecie, AkzoNobel buduje lepszą przyszłość.

Międzynarodowe standardy

Certyfikat Top Employer jest potwierdzeniem, że firma spełnia międzynarodowe standardy w zakresie traktowania swoich pracowników. Jego przyznanie poprzedza wnikliwa kontrola, której wyniki stanowią również wskazówkę, jak stworzyć jeszcze lepsze środowisko pracy.

Źródło: AkzoNobel