REKLAMA
Get Adobe Flash player

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

AkzoNobel znów z tytułem Top Employer

AkzoNobel został po raz kolejny doceniony przez instytut Top Employers Institute. Koncern otrzymał oficjalny certyfikat potwierdzający stworzenie dobrego środowiska pracy na trzech kluczowych rynkach – w Brazylii, Chinach i Wielkiej Brytanii.

AkzoNobel Top Employer

Fot. arch. AkzoNobel

Firma otrzymała tytuł Top Employer już po raz szósty z rzędu w Wielkiej Brytanii, piąty – w Chinach oraz drugi – w Brazylii. Top Employers Institute to globalna firma certyfikująca, wyróżniająca pracodawców, którzy oferują swoim pracownikom doskonałe warunki pracy i rozwoju. Jak mówi Marten Booisma, dyrektor działu HR koncernu:

W AkzoNobel wierzymy, że szybkość rozwoju naszej firmy zależy przede wszystkim od tego, jak szybko rozwijają się nasi pracownicy. Jestem bardzo dumny, że nasze wysiłki, by stworzyć zatrudnionym przez nas osobom doskonałe środowisko pracy, zostały po raz kolejny docenione.

Tytuł przyznawany jest po przejściu dokładnych badań oraz po potwierdzeniu utrzymania najwyższych standardów. By uniknąć oskarżeń o stronniczość, instytut sprawdza wszystkie warunki poprzez niezależne audyty. Dyrektor zarządzający Top Employers Institute, David Plink, skomentował:

Optymalne warunki zatrudnienia gwarantują dobry rozwój pracowników, zarówno osobisty, jak i zawodowy. Nasza wszechstronna analiza wykazała, że AkzoNobel zapewnia świetne środowisko zatrudnienia i oferuje swoim pracownikom szeroki wybór kreatywnych inicjatyw, od dodatkowych korzyści i dobrych warunków pracy aż po system zarządzania, który jest przemyślany i spójny z kulturą korporacyjną firmy.

Źródło: AkzoNobel

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA