REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Paint Quality Institute kończy działalność

Amerykański Paint Quality Institute zakończył swoją działalność. Po prawie 30 latach prezentowania technik malowania oraz trendów z dziedziny farb dekoracyjnych i kolorystyki organizacja nie będzie już publikowała więcej materiałów.

Paint Quality InstitutePQI powstało w roku 1989, by edukować użytkowników farb oraz wykonawców, przekonując ich do stosowania wysokiej jakości, 100% farb akrylowych. Z czasem strona organizacji stała się dla wielu godnym zaufania źródłem inspiracji jeśli chodzi o trendy, techniki dekoracyjne i innowacyjne technologie.

Jak piszą przedstawiciele PQI w oświadczeniu na stronie, w ciągu tych 30 lat media bardzo się zmieniły. Klienci otrzymują dziś całe mnóstwo informacji i inspiracji, dostępnych w każdym momencie z każdego miejsca na ziemi. Przez dłuższy czas Paint Quality Institute był częścią tej wielkiej sieci, obecnie jednak kończy działalność, życząc wszystkim czytelnikom i sympatykom powodzenia ze swoimi projektami malarskimi.

Również wiele spośród naszych tekstów inspirowanych było materiałami PQI. Wszystkie je można znaleźć pod tagiem Paint Quality Institute.

Źródło: Paint Quality Institute

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 2
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA