a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjnedo ścian i elewacjiPaint Quality Institute kończy działalność

Paint Quality Institute kończy działalność

Amerykański Paint Quality Institute zakończył swoją działalność. Po prawie 30 latach prezentowania technik malowania oraz trendów z dziedziny farb dekoracyjnych i kolorystyki organizacja nie będzie już publikowała więcej materiałów.

Paint Quality InstitutePQI powstało w roku 1989, by edukować użytkowników farb oraz wykonawców, przekonując ich do stosowania wysokiej jakości, 100% farb akrylowych. Z czasem strona organizacji stała się dla wielu godnym zaufania źródłem inspiracji jeśli chodzi o trendy, techniki dekoracyjne i innowacyjne technologie.

Jak piszą przedstawiciele PQI w oświadczeniu na stronie, w ciągu tych 30 lat media bardzo się zmieniły. Klienci otrzymują dziś całe mnóstwo informacji i inspiracji, dostępnych w każdym momencie z każdego miejsca na ziemi. Przez dłuższy czas Paint Quality Institute był częścią tej wielkiej sieci, obecnie jednak kończy działalność, życząc wszystkim czytelnikom i sympatykom powodzenia ze swoimi projektami malarskimi.

Również wiele spośród naszych tekstów inspirowanych było materiałami PQI. Wszystkie je można znaleźć pod tagiem Paint Quality Institute.

Źródło: Paint Quality Institute