REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Primacol nadal sponsorem drużyny Lowlanders Białystok

Firma Unicell Poland Sp. z o.o., producent chemii budowlanej marki Primacol, przedłużyła umowę, a tym samym pozostała sponsorem strategicznym drużyny futbolu amerykańskiego Lowlanders Białystok na kolejny sezon rozgrywek. Na mocy podpisanej umowy oficjalna nazwa zespołu niezmiennie brzmi Primacol Lowlanders Białystok.

Primacol Lowlanders Białystok

Fot. arch. Primacol

Umowę, która zakłada wsparcie działań drużyny oraz wielowymiarową współpracę promocyjną, podpisano w dniu 20 listopada bieżącego roku. Na jej mocy, identycznie jak w zeszłym roku, logo marki Primacol Professional będzie obecne na oficjalnych strojach drużyny oraz pojawi się na wszystkich meczach rozgrywanych przez Lowlanders. Sygnatariuszami porozumienia byli przedstawiciele zarządów obydwu podmiotów, którzy spotkali się w siedzibie firmy Unicell Poland. Roman Sawulski, Prezes Zarządu Unicell Poland, komentuje:

Bardzo się cieszę, że nasza współpraca będzie się rozwijać. Zawsze wspieraliśmy ciekawe inicjatywy, a futbol amerykański bez wątpienia taką jest. Już w zeszłym roku wiedzieliśmy, że Primacol Lowlanders Białystok to drużyna z ogromnym potencjałem. Spodziewaliśmy się, że mocno zaznaczą swoją obecność w Toplidze, ale zajęcie trzeciego miejsca przez drużynę, która jest beniaminkiem było niespodzianką dla wszystkich. W tym roku zawieszamy poprzeczkę jeszcze wyżej, tak więc życzę samych sukcesów.

Artur Zalewski, Kicker Primacor Lowlanders Białystok, mówi:

Współpraca z naszym sponsorem strategicznym, firmą Unicell Poland, daje nam komfort spokojnego przygotowania do nadchodzącego sezonu rozgrywek i skupieniu się na aspektach czysto sportowych. Dzięki uzyskanej pomocy możemy się rozwijać, koncentrować się stricte na treningach, a tym samym wygrywać mecze oraz zaszczepiać ducha futbolu amerykańskiego wśród mieszkańców Białegostoku. Poza sponsorem strategicznym otrzymujemy również wsparcie od Urzędu Miejskiego w Białymstoku, restauracji Miły Burgery oraz promujemy markę Wschodzący Białystok. Bez tych wszystkich podmiotów nie byłoby możliwe postawienie przed sobą celu jakim jest walka o Mistrzostwo Polski w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Drużyna Primacol Lowlanders Białystok istnieje nieprzerwanie od początku 2006 roku. Obecnie jest w trakcie przygotowań do kolejnego sezonu w Toplidze – najwyższej klasie rozgrywek na szczeblu ogólnopolskim.

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA