REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Primacol i Mania Dekorowania

Firma Unicell Poland, producent chemii budowlanej marki Primacol, uruchomiła na łamach serwisu Onet.pl własną sekcję specjalną. Hasłem przewodnim strony jest „Mania Dekorowania”.

Primacol

Fot. arch. Unicell Poland

Sekcja specjalna to nowo powstała podstrona portalu Onet.pl, która w całości dedykowana jest marce Primacol. Znajdują się tam artykuły oraz porady na temat remontowania i urządzania wnętrz mieszkalnych, a także sondy, quizy oraz szczegółowe opisy i materiały wideo prezentujące wykonanie poszczególnych efektów dekoracyjnych z Systemu Kreatywnej Dekoracji Primacol Decorative. Każdy zainteresowany może zapoznać się również z szeroką ofertą marek Primacol i LuxDecor.

Na tym jednak nie koniec. Sekcja specjalna to żywy organizm, który będzie zmieniał się na oczach użytkowników. Wkrótce zostaną uruchomione nowe zakładki, m.in. część poświęconą historii i działaniu firmy Unicell Poland oraz dział z poradami eksperta, w którym każdy będzie mógł uzyskać szybką odpowiedź na tematy okołobudowlane.

W imieniu firmy serdecznie zapraszamy do wizyty na stronie i zapoznania się z zamieszczonymi tam materiałami. Sekcja znajduje się pod adresem: http://kobieta.onet.pl/dom/maniadekorowania/

Źródło: Unicell Poland

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA