a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net

Primacol i Mania Dekorowania

Firma Unicell Poland, producent chemii budowlanej marki Primacol, uruchomiła na łamach serwisu Onet.pl własną sekcję specjalną. Hasłem przewodnim strony jest „Mania Dekorowania”.

Primacol

Fot. arch. Unicell Poland

Sekcja specjalna to nowo powstała podstrona portalu Onet.pl, która w całości dedykowana jest marce Primacol. Znajdują się tam artykuły oraz porady na temat remontowania i urządzania wnętrz mieszkalnych, a także sondy, quizy oraz szczegółowe opisy i materiały wideo prezentujące wykonanie poszczególnych efektów dekoracyjnych z Systemu Kreatywnej Dekoracji Primacol Decorative. Każdy zainteresowany może zapoznać się również z szeroką ofertą marek Primacol i LuxDecor.

Na tym jednak nie koniec. Sekcja specjalna to żywy organizm, który będzie zmieniał się na oczach użytkowników. Wkrótce zostaną uruchomione nowe zakładki, m.in. część poświęconą historii i działaniu firmy Unicell Poland oraz dział z poradami eksperta, w którym każdy będzie mógł uzyskać szybką odpowiedź na tematy okołobudowlane.

W imieniu firmy serdecznie zapraszamy do wizyty na stronie i zapoznania się z zamieszczonymi tam materiałami. Sekcja znajduje się pod adresem: http://kobieta.onet.pl/dom/maniadekorowania/

Źródło: Unicell Poland