REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Farba betonowa Primacol Decorative wyróżniona

Farba betonowa Primacol Decorative została wyróżniona w konkursie Dobry Design 2015. Zadecydowało o tym jury, w skład którego weszło ponad 100 architektów i projektantów wnętrz.

farba betonowa Primacol Decorative

Fot. arch. Unicell Poland

Konkurs Dobry Design 2015, zorganizowany przez magazyn wnętrzarski Dobrze Mieszkaj miał wyłonić najciekawsze i najlepsze jakościowo produkty do wystroju wnętrz. Farba betonowa Primacol Decorative od Unicell Poland została wyróżniona w kategorii Ściany.

Bartłomiej Sawulski, Dyrektor działu Marketingu i Rozwoju Unicell Poland, wyraził radość z powodu nagrody i podkreślił, że na System kreatywnej dekoracji Primacol Decorative składają się bardzo wszechstronne produkty, dlatego pozwala on wyczarować wnętrze niemal w każdym stylu.

Nie inaczej jest w przypadku farby betonowej Primacol Decorative. Daje ona wiele możliwości – stosując ją można uzyskać zarówno efekt gładkiej, błyszczącej ściany z betonu wibrowanego, jak i niepowtarzalną teksturę z wżerami i ubytkami.

farba betonowa Primacol Decorative

Fot. arch. Unicell Poland

Źródło: Unicell Poland

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA