REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Praktycznie o reologii: nowa „The Rheology Handbook”

Książka „The Rheology Handbook” Thomasa Mezgera jest ważnym źródłem wiedzy dla ekspertów z wielu branż, w których reologia odgrywa istotną rolę. Dostępne jest już 5. wydanie publikacji.

The Rheology Handbook reologia

Fot. arch. European Coatings

Książka Thomasa Mezgera w prosty i przystępny sposób opisuje podstawowe zasady reologii. Autor wykorzystuje praktyczne pojęcia, dzięki czemu jego publikacja ma liczną rzeszę entuzjastów.

Reologia w teorii i praktyce

W książce uwzględniona jest również reologia dodatków w dyspersjach wodnych i surfaktantów. The Rheology Handbook reprezentuje praktyczne podejście do tematu, ale jest również świetnym podręcznikiem dla osób, które chciałyby poznać teorię.

Praktyczne wykorzystanie reologii zostało przybliżone w takich obszarach jak kontrola jakości, produkcja i zastosowanie, inżynieria chemiczna i mechaniczna, materiałoznawstwo oraz badania przemysłowe i rozwój. Po lekturze czytelnik powinien być w stanie przeprowadzić testy z wykorzystaniem reometrów rotacyjnych i oscylacyjnych i prawidłowo zinterpretować wyniki.

Gdzie kupić?

Nowe, poprawione 5. wydanie publikacji można nabyć w sklepie internetowym European Coatings. Licząca 528 stron książka dostępna jest w formie papierowej lub e-booka.

Źródło: european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA