REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Pracownicy BASF wręczyli świąteczne paczki dzieciom

Święta już dawno za nami, nigdy nie jest jednak za późno, by pisać o szlachetnych akcjach. W okresie świątecznym amerykańscy pracownicy koncernu BASF pokazali wielkie serce i przekazali 100 świątecznych paczek dla najbardziej potrzebujących rodzin z dwóch miejscowości w stanie Michigan.

BASF świąteczne prezenty

Fot. arch. BASF

Akcje przekazania prezentów zorganizowali pracownicy BASF z Wyandotte i Southfield w stanie Michigan. W Wyandotte paczki świąteczne wręczono 20 rodzinom, których dzieci uczęszczają do miejscowych szkół publicznych. Zatrudnieni w zakładzie w Southfield przekazali natomiast 80 prezentów organizacji Southfield Goodfellows, która dba o to, by żadne dziecko w okresie świątecznym nie zostało zapomniane.

Jak podkreśla Catherine Cost, zarządzająca szkołami publicznymi Wyandotte, rodziny doświadczają wielu różnych trudności, takich jak choroby czy zmiana pracy, przez które Święta stają się mniej radosne. Małe dzieci odczuwają to najbardziej. BASF dzięki swojej hojności sprawił, że ten czas był mimo wszystko magiczny.

Pracownicy koncernu podarowali najmłodszym nie tylko zabawki, ale również ciepłe ubrania. Jak mówi Iris Thompson, prezeska Southfield Goodfellows, ten gest wzruszył niektórych rodziców do łez, bo wielu z nich nie stać nawet na ciepły płaszcz dla dziecka. A przecież zależy im przede wszystkim na tym, by ich pociechom było ciepło i by nie były głodne.

Źródło: BASF

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA