REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

PPG rusza z nową kampanią reklamową

Nowa kampania reklamowa PPG ma pokazać zaangażowanie koncernu w realizowanie potrzeb klientów, niezależnie od tego czy są to osoby prywatne poszukujące farby dekoracyjnej do pomalowania swego mieszkania czy wytwórcy samochodów, architekci i inwestorzy budowlani.

PPG

Fot. arch. PPG

Rozpoczęta już w 2011 roku kampania obecnie zyskuje nowy kształt. Do klientów trafią nowe materiały – zarówno w wersji drukowanej, jak i on-line – prezentujące żywe i intensywne kolory, jakie zyskują pomalowane farbami PPG obiekty, wyróżniając się na szarym i bezbarwnym tle. Prócz tego koncern zamierza odświeżyć swoją stronę internetową oraz wzmóc działania na portalach społecznościowych, z których korzysta dziś wielu jego klientów. Usprawniona zostanie też komunikacja wewnątrz firmy, tak aby każdy jej pracownik mógł pełnić rolę świadomego i kompetentnego ambasadora marki.

Wielokanałowa kampania reklamowa koncentruje się na produktach dla lotnictwa, motoryzacji, budownictwa komercyjnego, infrastruktury, przemysłu morskiego i energetycznego oraz budownictwa mieszkaniowego. Jej hasło „Bringing innovation to the surface” zwraca uwagę na innowacyjność, która dla PPG jest wartością kluczową.

Materiały reklamowe pojawią się już w tym kwartale w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, a także w kluczowych regionach działania firmy w rejonie Azji i Pacyfiku, Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki i Ameryki Południowej. Już teraz są one również dostępne on-line.

Źródło: PPG

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA