REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

PPG podnosi ceny

PPG ogłosił globalną podwyżkę cen swoich produktów samochodowych OEM oraz farb opakowaniowych. Obecne trudne warunki na rynku spowodowały, że koncern musi rekompensować koszty.

PPG ceny farby opakowaniowe samochodowe OEM

Fot. stevepb / pixabay.com

Ceny farb i powłok opakowaniowych PPG poszły w górę o 8-10%. Zmiany obowiązują od 1 października na całym świecie. Nowe ceny produktów samochodowych OEM PPG – lakierów, klejów i uszczelniaczy – będą natomiast wyższe średnio o 10% w zależności od linii produktowej i regionu i zaczną obowiązywać od 1 listopada.

Jak zapewniają przedstawiciele PPG, zmiany były konieczne. Firma chce zapewniać nadal wysoką jakość usług, zaś rosnące koszty materiałów, transportu, dystrybucji i pracy spowodowały, że nie jest to już możliwe bez podniesienia cen produktów.

Źródło: PPG

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 2
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA